Podziękowania dla Darczyńców

Szanowni Państwo,

Od czasu funkcjonowania w falenickim OOW grupy matek i dzieci, spotkaliśmy się z niewypowiedzianie zaskakującą reakcją na apel w którym wspomnieliśmy o potrzebach młodych mam i ich synków. W pomoc rzeczową włączyli się anonimowi Darczyńcy, Lekarze, Pielęgniarki i Położne z Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego z oddziału Ginekologiczno-Położniczego oraz Neonatologicznego, młoda mama – Pani Izabela Szyjko wraz z siostra Adą Witkowską  które pozyskały w niewiarygodnie krótkim czasie  jednorazowych i  stałych sponsorów, oraz z własnych środków opłaciły badania specjalistyczne półrocznego chłopca, otwocki Lekarz Pediatra, który dwukrotnie  udzielił bezpłatnych konsultacji chorym dzieciom. Z pomocą sprawom dzieci, ich zdrowia, ale i potrzebom ośrodka, wyszła Pani Agnieszka Wójcik z Fundacji Wawer a także Stowarzyszenie „ Radość z pomagania”, które raz w tygodniu dodatkowo przekazuje nieodpłatnie na rzecz wychowanek pieczywo i słodkie bułki.

Osoby z wielkimi sercami wszystkie dary przekazują bezpośrednio do ośrodka, korzystając z własnego transportu, dźwigając łóżeczka, przewijaki, wózki, jednorazowe pieluchy, ubranka, maty edukacyjne, zabawki, nosidełka etc. Służą oferowaną dyspozycyjnością, doradztwem, ciekawią się zdrowiem dzieci.

Wszystkim wymienionym Osobom składam najpiękniejsze podziękowania za empatię, umiejętność dzielenia się dobrem i zasobami.

Joanna Szostak

Autor: Administrator