Festyn „Dzień Wymiaru Sprawiedliwości”, Wawerski Festiwal Kultur Świata oraz Plaża Miejska w Otwocku
W sobotę 23 maja udaliśmy się na zaproszenie z Ministerstwa Sprawiedliwości na festyn pod nazwą „Dzień Wymiaru Sprawiedliwości”. Impreza była ciekawa i każda z dziewczyn znalazła coś dla siebie. Przy tym wychowanki dostały gadżety, małe pluszaki i inne zabawki. Można było wziąć aktywny udział w różnych, przygotowanych przez organizatorów pokazach i symulacjach. Natasza i Ela dały sobie zapleść kolorowe i długie warkoczyki. W pewnym momencie spotkaliśmy panią wiceminister, Podsekretarz Stanu Marię Ejchart, która serdecznie się z nami przywitała i zapowiedziała, że tradycyjnie przyjedzie do naszego OOW przed samymi świętami.
Wracając wstąpiliśmy na kolejny festyn: Wawerski Festiwal Kultur Świata. Oglądaliśmy występy zespołów z całego świata, barwne, egzotyczne stroje uczestników festiwalu oraz liczne stoiska z rękodziełem.
Na zakończenie pracowitego wyjazdu w tą gorąca sobotę pojechaliśmy ochłodzić się w Świdrze na Plaży Miejskiej w Otwocku.
Autor: Administrator