Wizyta p. Gabrysi Domańskiej studentki 4 roku psychologii

Dzisiejsza wizyta p. Gabrysi Domańskiej studentki 4 roku psychologii na UKSW w Warszawie. Ponieważ straciłam głos naszym gościem zaopiekowała się Angelika i wprowadziła w zagadnienia związane z nauką krawiectwa wraz nauką szycia. Pani Gabrysia z pomocą uczennicy uszyła sobie pamiątkowe serduszko.

Autor: Administrator