Wycieczka na Plażę Romantyczną

W ostatnie, ciepłe majowe dni wybraliśmy się na naszą ulubioną Plażę Romantyczną. Na miejscu planowaliśmy spacery i błogie nicnierobienie. Ale rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Warszawiacy, jakby przeczuwając, że to ostatni, ciepły dzień, postanowili spędzić go na grillowaniu. Toteż ze wszystkich stron atakowały nas niesamowicie smakowite zapachy. Postanowiliśmy coś z tym zrobić. Pojechaliśmy do Biedronki, dziewczyny poprosiły rodziców o przelewy Blikiem i że składkowych pieniędzy kupiliśmy co trzeba w tym jednorazowego grilla i wróciliśmy na plażę. A tam zrobiliśmy sobie małą ucztę.

Autor: Administrator