Zakończenie kursu kelnerskiego

30 maja zakończył się powodzeniem,  miesięczny zawodowy kurs kelnerski. Osiem wychowanek nabyło nowe umiejętności w zakresie kelnerstwa: kultury zawodu, wyposażenia i sprzętu kelnerskiego, organizacji i techniki pracy kelnera, obsługi kelnerskiej w zakresie obsługi gości i aranżacji przyjęć okolicznościowych i serwisu specjalnego.

Autor: Administrator